Administratívne budovy na predaj v Bratislave

Začať vyhľadávať

Uvažujete o investícii do nehnuteľnosti s dobrým výnosom? Investícia do kúpy administratívnych budov je z hľadiska výnosu často zaujímavejšia ako investícia do kúpy bytu alebo rodinného domu. Bratislava zažíva boom najmä vo výstavbe administratívnych a kancelárskych budov, pričom sa stáva sídlom stále väčšieho počtu lokálnych i medzinárodných firiem. Kúpa administratívnej budovy v Bratislave je zaujímavou investíciou nech už budete kancelárske priestory užívať pre vlastné potreby alebo budete priestory prenajímať. Platí to hlavne v prípade dynamického mesta ako je Bratislava. Naša ponuka zahŕňa administratívne budovy na predaj v celej Bratislave.

€ 1 550 000

Nová administratívna budova v širšom centre mesta na Plynárenskej ulici v priamom susedstve projektov Apollo Business Center II, BBC1, BBC5, Apollis a CityPark Ružinov. Administratívna budova má rozlo... viac informácií

Referenčné číslo 31653

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.